Hajduk poražen od Gorice drugi put u tri dana

0

U utakmici 14. kola Prve HNL u Velikoj Gorici,  nogometaši Gorice pobijedili su momčad Hajduka rezultatom  2-1 (1-1).

Gorica se još jednom pokazala  kobnom za Splićane jer su ih svladali i u prvenstvu i to s istovjetnih 2:1 kao i u kup-utakmici prije samo tri dana.

U 12. minuti Gorica je povela, a zabio je Kristijan Lovrić iz slobodnog udarca iskosa s više od 30 metara.

Hajduk je poravnao u 28. minuti kada je Brazilac Jairo nakon duplog pasa s Bradarićem zatresao mrežu.

U 86. minuti ubačaj Lovrića iz slobodnog udarca Nizozemac Joey Suk,  u padu je glavom sproveo u mrežu. Suk je u sudačkoj nadoknadi dobio crveni karton.

Na ljestviHajduk protiv Gorice ima samo jednu pobjedu u sedam međusobnih dvoboja.

Na ljestvici HNL-a vodi Dinamo s 31 bodom, Hajduk je drugi s 27 bodova, a Gorica se probila na četvrtu poziciju s 21 bodom.