Hajduk slavio na gostovanju kod Rijeke

0

Rijeka i Hajduk igrali su u srijedu zaostalu utakmicu 5. kola HT Prve hrvatske nogometne lige.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a činiloo se da će tako ostati i na kraju utakmice. Određene su tri minute sudačke nadoknade, a u posljednjo, kapetan Mijo Caktaš postigao je gol za 0:1 i pobjedu Hajduka.

Lopta je nakon ubačaja došla do usamljenog Caktaša koji s 10 metara pogodio mrežu Rijeke.

Šibenik je s 1:0 svladao Istru 1961 u zaostaloj utakmici Hrvatski Telekom Prve lige.

Dinamo i Osijek imaju po 45 bodova, Gorica 36 i utakmicu manje, Rijeka 30 i dvije utakmice manje, Hajduk 26, Šibenik 24, Slaven Belupo 20 i utakmicu manje, Varaždin 19, Lokomotiva 15 i utakmicu manje, a Istra 1961 ima 13 bodova i utakmicu manje.