Hajduk svladao Rudeš s 4:1!

0

Novi trener Hajduka Siniša Oreščanin je u svom debiju na klupi ostvario uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Rudeša u Kranjčevićevoj, Splićani su slavili s 4:1.

Hajduk je imao čak 27 udaraca prema golu Rudeša, od čega 11 u okvir gola, pa su na kraju Splićani uvjerljivo slavili kod fenjeraša Rudeša, kojemu je ovo čak 14. poraz u 16 kola. Splićani su pobjedu osigurali već u prvom dijelu – u sedmoj minuti je branič Rudeša Obanor pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Bradarića, da bi u 24. minuti lijepu akciju Hajduka golom okrunio Mijo Caktaš. U drugom dijelu se u periodu od samo pet minuta dvaput u strijelce upisao Brazilac Jairo, da bi u 82. minuti počasni gol za domaćine polučio bivši igrač Hajduka Ivan Tomičić.