Hajduk u polufinalu Kupa

0

Hajduk je ušao u polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa sa 6:3 protiv Lokomotive u Zagrebu.

Krovinović je u 7′ minuti doveo Hajduk u vodstvo. Izjednačio je Pivarić iz kaznenog udarca na kraju prvog poluvremena. U nastavku je Hajduk od 51. do 57. minute došao do 4:1 preko Atanasova, Ljubičića i Livaje. Dabro je u 59. smanjoo na 4:2, Atanasov u 66′ i Sahiti u 90′ podigli prednost Hajduka na 6:2, a u nadoknadi je konačan omjer autogolom postigao Elez.

Gorica je penalima nakon 2:2 prošla Istru 1961 koja je dva puta vodila i u posljednjim sekundama nadoknade drugog poluvremena ostala bez polufinala.

U srijedu će igrati Osijek-Slaven Belupo i Dinamo-Rijeka. Polufinale je na rasporedu 2. ožujka, a parove i domaćine odredit će ždrijeb.