Jadran u Beogradu tukao Partizan!

0

Jadran je u 13. kolu Triglav regionalne lige u Beogradu na Banjici nadigrao Partizan s 9:5 (2:2, 3:3, 1:0, 3:0) zahvaljujući sjajnoj obrani u drugom poluvremenu koju je predvodio vratar Mate Anić.

Partizan je samo jednom poveo, i to s 1:0. Do poluvremena se igralo gol za gol, a Radonjić je sekundu prije kraja s igračem više izjednačio na 5:5. U drugom poluvremenu Jadran nije primio nijedan gol. Buzdovačić je minutu prije kraja treće četvrtine realizirao igrača više, Visković povisio s igračem više u prvoj akciji četvrte četvrtine, a sredinom posljednje dionice igre Marinić-Kragić i iz peterca Goreta donijeli su Splićanima važnu pobjedu. Jadran se tako izjednačio s Mornarom na 4. mjestu s po 13 bodova. Mornar u subotu igra s Jugom, a sljedeće subote je na rasporedu gradski derbi Mornar-Jadran.