Jug AO srušio Pro Recco u Ligi prvaka

0

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja su u 7. kolu B skupine LEN Lige prvaka nadigrali talijanski Pro Recco s 11:8 (2:3, 4:2, 4:1, 1:2). Jugu je to peta pobjeda, a Pro Reccu prvi poraz.

Gosti su tri puta vodili – 3:1, 4:3 i 5:4. No Jug AO je serijom 6:1 u sljedećih 12 minuta došao do 10:6. Pro Recco se približio na 10:8, bilo je to pet i pol minuta prije kraja. 45 sekundi kasnije, Grk Argyropoulos je s igračem više nakon minute odmora postavio, ispostavilo se, konačan omjer.

Po tri gola su dali kapetan Loren Fatović i Stefanos Argyropoulos, dva Hrvoje Benić, a po jedan Alexandros Papanastasiou, Konstantinos Kakaris i Marko Žuvela. No titula igrača itakmice pripada Toniju Popadiću koji je imao 14 obrana, pet više od svog kolege Del Lungoa.