Karlović poražen u Halleu

0

U osmini finala ATP turnira u njemačkom Halleu Ivo Karlović je sa 7:6 (7), 4:6, 5:7 poražen od domaćeg tenisača Philippa Kohlschreibera.

Zaslužena pobjeda Njemca koji je sve mogao riješiti i u dva seta. U prvom je vodio čak 6:3 u tie breaku, imao četiri set lopte ali je Karlović od slijedećih sedam poena osvojio čak šest i s 9:7 stigao do prednosti. U drugom setu Nijemac je kod rezultata 4:4 načinio break, dok je u setu odluke kod 5:5 oduzeo servis svom protivniku. Karlović je načio dvostruku servis grešku i Kohlschreiber je rutinirano odservirao za meč.

Meč je trajao 2 sata i 15 minuta,a Kohlschreiber je povep s 3:2 u međusobnim susretima.

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić u petak u četvrfinalu ATP turnira u Londonu igra protiv Amerikanca Stevea Johnsona.