Kramarićevi golovi za pobjedu protiv Koelna

0

Verona Ivana Jurića pobijedila je s 3:1 Napoli iako su gosti poveli već u prvoj minuti. Nikola Kalinić je zamijenjen u 56. minuti kod 1:1. Juventus je s 2:0 pobijedio Bolognu. Milan ima 43 boda, Inter 41, Roma 37, Juventus s utakmicom manje i Atalanta po 36, a Napoli s utakmicom manje i Lazio  po 34.

Andrej Kramarić je realizirao dva kaznena udarca u pobjedi Hoffenheima protiv Koelna  s 3:0. Bayern je u gostima s 4:0 dobio Schalke  i pobjegao 7 bodova Leipzigu.

Šime Vrsaljko je odigrao prvo poluvrijeme, a Ivo Grbić ostao na klupi Atletico Madrida u 3:1 pobjedi protiv Valencie. Barcelona je s 2:0 u gostima pobijedila Elche . Atletico ima 47 bodova i utakmicu manje, Real 40, Barcelona 37, a Sevilla 36 bodova.

U najzanimljivijoj utakmici šesnaestine finala engleskog FA  Kupa Manchester United je s 3:2 svladao Liverpool .