NBA: Bogdanović 18, Hezonja 2 poena

0

Odigrano je šest NBA utakmica. Dallas je u American Airlines Centeru sa 121:108 pobijedio Orlando za koji je Mario Hezonja postigao 2 poena (šut 1-6) uz 2 skoka i assitenciju za 15 minuta.

Utakmica je riješena početkom posljednje četvrtine kada su domaćini otišli na plus 17. Golden State je bez ozlijeđenog Stephena Currya sa 109:105 nakon produžetka svladao Atlantu našeg trenera Nevena Spahije. I jedni i drugi su mogli do pobjede u regularnom dijelu,a ključan koš u produžetku postigao je Klay Thompson 11 sekundi do kraja.

Washington je sa 126:92 razbio Phoenix, a Miami sa 129:111 Chicago. Hassan Whiteside je predvodio Heat s 26 koševa i 14 skokova. Portland je u Madison Square Gardenu sa 104:85 dobio New York,a Los Angeles Lakersi u Staples Centeru Brooklyn sa 107:101. D’Angelo Russell je za domaće zabio 39 koševa a Bojan Bogdanović za Netse 18 koševa uz 7 skokova i 3 asistencije za 31 minutu.