NBA: Bogdanović 20 poena

0

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 20 poena (4/5 za 1, 5/9 za 2, 2/4 za 3), uz 4 skoka i 2 asistencije za Brooklyn koji je očekivano poražen u gostima od San Antonia.

Srušili su Spursi nekoliko sezonskih rekorda, najviše postignutih poena, najviše poena u jednoj četvrtini (41 u prvoj četvrtini), u poluvremenu (67), najviše asistencija (38) i najviše trica (14). Netsi su posljednji put slavili u gostima kod San Antonija 2002. godine i trenutno su na nizu od 14 poraza kod Spursa.

Orlando je na svom parketu poražen od Denvera koji je odigrao odličnu posljednju četvrtinu. Damjan Rudež i Mario Hezonja opet su dobili po 6 minuta i ukupno postigli 5 poena. Rudež tricu,a Hezonja šut za dva poena. Memphis je s čak 110:89 nadigrao Golden State,a u jednom trenutku su imali nevjerojatnih 30 koševa prednosti. Warriorsima je to četvrti poraz u sezoni.