NBA: Bogdanović 9 koševa u porazu Brooklyna

0

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 9 koševa za 24 minute u porazu Brooklyna od Miamia u American Airlines Areni s 99:110.

Sredinom posljednje četvrtine Heat je otišao na plus 16 i mirno priveo dvoboj kraju. Dwyane Wade je odigrao odličnu utakmicu s 30 poena i 9 asistencija, a raspoložen je bio i centar domaćih Hasaan Whiteside s 27 koševa i 8 skokova. Oklahoma City je u Torontu razbila Raptorse. Russell Westbrook je ostvario svoj 16. triple – double u sezoni, 26 poena, 12 asista i 11 skokova. Briljirao je i Kevin Durant s 34 koša, te po 8 asistencija i skokova.

Atlanta našeg trenera Nevena Spahije ostvarila je devetu pobjedu u zadnjih deset utakmica. Hawksi su uz 26 poena Jeffa Teaguea sa 102:100 slavili kod Chicaga. Opet nekompletni San Antonio je nadigrao u gostima Memphis, Damjan Rudež nije igrao u trijumfu Minnesote nad Phoenixom, dok su Los Angeles Clippersi odigrali odličnu utakmicu protiv Bostona u Staples Centeru i na kraju dobili sa 114:90.