NBA: Hezonja 11 koševa, poraz Orlanda

0

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja postigao je 11 poena uz 4 skoka i 3 asistencije za 30 minuta, a Orlando je poražen u Time Warner Cable Areni od Charlottea s 99:107.Drugu četvrtinu Hornetsi su dobili s 35:13.

Atlanta našeg trenera Nevena Spahije u neizvjesnoj završnici je u gostima sa 118.114 pobijedila Detroit,a Damjan Rudež nije igrao u trijumfu Minnesote kod oslabljenog Memphisa.

Oklahoma je sa 130:109 razbila Boston u TD Gardenu. Kevin Durant je ubacio 28 koševa uz 9 asistencija i 7 skokova. Cleveland je bez LeBrona Jamesa koji je dobio odmor na svom parketu svladao Dallas s 99:98, Kyrie Irving 33 koša, Kevin Love 23 poena i 18 skokova. Washington nije imao problema s Chicagom koji je od zadnjih 10 utakmica u gostima dobio samo jednu i to Toronta. John Wall je briljirao 29 koševa, 12 asista i 10 skokova. Los Angeles Clippersi su zabili čak 72 koša na poluvremenu za laganu gostujuću pobjedu protiv Houstona. Golden State je stigao do svoje 61. pobjede u sezoni uz šest poraza. Stephen Curry je postigao 34 koša za 121:85 protiv New Yorka.