NBA: Hezonja bez koša protiv Spahije

0

Orlando je u Amway Centeru košem Nikole Vučevića sa zvukom sirene s 96:94 pobijedio Atlantu našeg trenera Nevena Spahije.

Domaćini su umalo prosuli prednost od 13 koševa razlike koju su stekli početkom posljednje četvrtine. Mario Hezonja je za Magic odigrao 14 minuta, bez koša uz šut 0-5 za tri poena, imao je skok i dvije asistencije. Chris Paul je predvodio Los Angeles Clipperse do pobjede u American Airlines Areni protiv Miamia od 100:93. Utakmicu je završio s 22 poena i 7 asista a ubacio je dvije ključne trice u zadnje tri minute. Denver je sa 101:96 svladao New York u Madison Square Gardenu. Najzaslužniji za trijumf Nuggetsa svakako je rookie Emmanuel Mudiay koji je zabio devet od ukupno 15 koševa u zadnjoj četvrtini.Kristaps Porzingis je postigao 21 koš uz 13 skokova za Knickse koji su izgubili pet utakmica zaredom. Boston je sa 128:119 nadigrao Sacramento, prva četvrtina nevjerojatnih 46:37.