NBA: Hezonja bolji od Bogdanovića

0

Gotovo pa revijalnu utakmicu odigrali su u Amway Centeru Orlando i Brooklyn. Magic je slavio sa 139:105, poluvrijeme 73:45.

Mario Hezonja je za 24 minute postigao 10 poena uz po 3 skoka i asistencije dok je Bojan Bogdanović za Netse odradio 15 minuta, zabio 6 koševa uz po jedan skok i aistenciju. I jedni i drugi su bez šansi za doigravanje, tako da obrane nisu bile u prvom planu. Košem Jimmya Butlera 3.7 sekundi prije kraja Chicago je u gostima s 98:96 pobijedio Indianu i tako ostao u utrci za play off. Bullsi na devetom mjestu Istočne konferencije imaju omjer pobjeda i poraza 37-37, a Pacersi na osmom mjestu 39-35. Detroit je s 88:82 dobio Oklahomu bez Kevina Duratana i trenutno su sedmi na Istoku s 40 pobjeda i 35 poraza.

Philadelphia je u Wells Fargo Centeru s 85:100 poražena od Charlottea. Nicolas Batum je za Hornetse postigao 19 poena uz po 12 skokova i asista. Philadelphia je u sezoni ubilježila tek 9 pobjeda uz 66 poraza. LeBron James je dobio odmor u dvoboju ClevelandHouston, a su to Rockesti iskoristili na najbolji mogući način i dobili utakmicu sa 106:100. Golden State je uz 26 poena Stephena Currya sa 102:94 svladao Washington i trenutno su na omjeru 67-7.