NBA: Magic dobio Netse, Bogdanović 20 poena

0

I u drugom međusobnom susretu ove sezone Orlando je pobjedio Brooklyn. U Amway Centeru odluka je pala u završnih 90 sekundi koje je Magic dobio s 10:0 za konačnih 100:93.

Crnogorac Nikola Vučević postigao je 20 koševa uz 9 skokova dok je naš Mario Hezonja za osam minuta ostao bez koša uz asist i blokadu. Kod Netsa Bojan Bogdanović je utakmicu završio s 20 poena, 6 skokova i 3 asistencije za 38 minuta. Golden State je upisao drugi poraz u sezoni uz 29 pobjeda. Bez ozlijeđenog Stephena Currya Warriorsi nisu imali nikakvih šansi u American Airlines Centeru. Dallas je predvođen J.J. Bareom već na samom pšočetku drugog poluvremena stekao nedostižnih 26 koševa razlike.

Iznenađenje se dogodilo u TD Gardenu gdje su Los Angeles Lakersi sa 112:104 svladali Boston. Jordan Clarkson s 24 poena i Kobe Bryant s 15 uz 11 skokova bili su najzaslužniji za tek šestu pobjedu Lakersa u sezoni. Neočekivani rezultat i u Sleep Train Areni. Philadelphia je sa 110:105 dobila favorizirani Sacramento i tako stigla do trećeg trijumfa u sezoni uz 31 poraz. San Antonio je razbio Phoenix, to je Spursima 10 pobjeda u zadnjih 11 utakmica dok je Sunsima ovo šest poraz u nizu.

U derbiju Istočne konferencije Chicago je košem Jimmya Butlera sekundu prije kraja produžetka pobjedio Indianu, Portland nije imao većih problema s Denverom dok su Clippersi u gostima dobili Charlotte. DeMar DeRozan s 34 poena predvodio Toronto koji je na svom parketu s 94:91 svladao Washington.