NBA: Netsi dobili Clipperse, Magic Spurse

0

Orlando je dominirao u dvoboju sa San Antoniom i na krilima Sergea Ibake srušio je favoriziranog domaćina.

Damjan Rudež je odigrao dvije minute i promašio jednu tricu, a Mario Hezonja je na parketu proveo tek jednu minutu. Ovim porazom Spursi su prekinuli niz od devet pobjeda.

Brooklyn je ja nakon dva produžetka sa 127:122 dobio LA Clipperse, a Bojan Bogdanović je za 26 minuta postigao 14 poena (2/5 za dva, 0/2 za tri, 10/12 slobodna bacanja) uz 6 skokova. Sean Kilpatrick s 38 poena i 14 skokova bio je naraspoloženiji kod Netsa. Uoči zadnje četvrtine gosti su imali 13 poena prednosti, predvodili su ih Chris Paul s 26 poena, 13 asistencija i 10 skokova, te DeAndre Jordan s 21 poenom i 23 skoka.

Branitelj naslova Cleveland je poražen na gotovanju kod Milwaukeea. Giannis Antetokounmpo je predvodio Buckse koji je 34 poena i 12 skokova.