Novo Vrijeme Apfel drugu godinu zaredom u Elitnom krugu Lige Prvaka

0

Novo Vrijeme Apfel drugu je godinu zaredom u Elitnom krugu Lige Prvaka.

Novo vrijeme Apfel u sve tri ovotjedne utakmice ostvario je pobjedu, nakon 5:2 slavlja protiv ciparske Omonije u utorak i 5:3 uspjeha protiv armenskog Lea u srijedu, i danas je s 4:2 (2:1) nadigran i prvak Sjeverne Makedonije Shkupi.

U prvoj utakmici 3. kola turnira šeste skupine Glavnog kruga malonogometne Lige prvaka u Makarskoj armenski Leo Futsal je sa 6:5 svladao ciparsku Omoniju koja je dva puta imala dva gola prednosti, a u posljednjoj sekundi CIprani su pogodili gredu. Armenci su tako zadržali izglede za osvajanje prvog mjesta u skupini.

Novo vrijeme je osvojilo prvo mjesto s maksimalnih devet bodova, Leo je završio na drugom mjestu sa šest, Shkupi na trećem s tri, dok je Omonia ostala posljednja bez bodova.

Ždrijeb elitne skupine održat će se u petak 18. listopada, a susreti će se igrati od 19. do 24. studenoga.