Pobjeda kadeta Hajduka, pionirima bod na gostovanju kod Lučkog

0

Pioniri Hajduka s još jednog gostovanja vraćaju se s polovičnim plijenom. Bijeli su dominirali u tvrdoj utakmici i došli u vodstvo sredinom drugog poluvremena.

Nakon jednog prekida najbolje se snašao Marko Paštar i svladao Leona Plešu. Pet minuta kasnije, nakon pogreške u obrani Bijelih, Lučko preko Natka Klakočera dolazi do izjednačenja, a svi napori Bijelih da u posljednjih 15 minuta dođu do pobjedonosnog pogotka ostali su bez rezultata i oba takmaca na kraju su osvojila po jedan bod.

Kadeti Hajduka odradili su ovu obvezu s rezultatski uvjerljivih 3:0, ali treba reći da je domaćin ipak do 77. minute bio u igri s minimalnim zaostatkom.

Pitanje pobjednika riješio je nezaustavljivi  Bruno Durdov. Mrežu Ante Ćorića načeo je u 36. minuti udarcem s 13 metara iskosa, a onda je u kasnoj fazi utakmice u četiri minute još dva puta pogodio cilj. Drugom pogotku prethodila je precizna dijagonala Duje Milišića, a za konačnih 0:3 Durdov je zabio iz odbijanca i donio tri boda svojoj momčadi.