Prvi nastup Mandžukića u dresu Milana

0

Mario Mandžukić neće po dobrom pamtiti prvi nastup u dresu Milana. Mandžukić i Rebić su ušli s klupe u 70. minuti, ali je Atalanta slavila na San Siru s 3:0. Šutalo je ostao na klupi gostiju dok Pašalić još pauzira nakon operacije kile. Inter je u Udinama odigrao 0:0 s Udineseom. Brozović je za Inter odigrao svih 90, a Perišić zadnjih 20 minuta. Milan ima 2 boda više od Intera i 6 od Rome koja je s 4:3 svladala Speziju .

Bayern je u Bundesligi ostao 4 boda ispred Leipziga  koji je s 2:3 izgubio u Mainzu. Bayern je danas gost Schalkea.

Monaco  Nike Kovača je s 3:1 dobio Marseille  koji je na poluvremenu vodio na asistenciju Duje Ćalete Cara. Monaco  je četvrti s 39, a Marseille  s utakmicom manje šesti s 32 boda.

Sevilla  je s 3:0 nadigrala Cadiz  uz hat-trick En Nesrya. Rakitić je odradio 65 minuta. Real je u gostima s 4:1 dobio Alaves. Modrić je asistirao za četvrti gol, a zamijenjen je u 77. minuti. Atletico Madrid ima 17 bodova i dvije utakmice manje, Real 40, Sevilla  36, a Barcelona 40 i utakmicu manje.

U šesnaestini finala engleskog FA Kupa Southampton  je s 1:0 svladao branitelja naslova Arsenal. Osminu finala su izborili još Barnsley , Brighton, Bristol, Sheffield United, Swansea, West Ham i Manchester City . Četvrtoligaš Cheltenham  je vodio 1:0 do 80. minute da bi City  do kraja zabio tri gola.