Remi Hajduka u Mostaru

0

Hajduk je u Mostaru u prijateljskoj utakmici odigrao 1:1 sa Zrinjskim. Bio je to uzvratni susret tri godine nakon što je Zrinjski na Poljudu slavio s 3:1.

Zrinjski je poveo u 3. minuti. Kiš je ubacio iz kuta, a lopta se od Ferra i Moufija odbila do Ćužea koji ju je s druge stative pospremio u mrežu. Hajduk je izjednačio u 13. Moufi je ubacio s desnog krila, a Krovinović s druge stative glavom spustio do strijelca Nikole Kalinića. U 16. je poentirao Pukštas na pas Brekala, ali je gol poništen iako snimka potvrđuje da zaleđa nije bilo. U 74. je Dajaku iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio, a Karačić glavom poslao loptu u vlastitu prvu vratnicu.

Prije početka utakmice Zrinjski je treneru Hajduka Mislavu Karoglanu uručio dres s brojem 8 koji je nosio u sezoni 2004/2005 kad je igrao za mostarski klub.

Uz Kiša je za Zrinjski od prve minute igrao još jedan bivši igrač Hajduka, Filip Bradarić, dok je drugo poluvrijeme odradio Mario Tičinović.

Hajduk je igrao u sastavu: L. Kalinić (od 90. Pavela) – Moufi (od 83. Krstanović), Ferro (od 62. JurićPetrašilo), Mikanović (od 89. Mlačić), HrgovićOdjidja, Krovinović (od 83. Skelin), Pukštas – Brekalo (od 46. Dajaku), Sahiti (od 89. Bobanović), N. Kalinić (od 46. Čuić, od 83. Bačić).