U pripremnoj utakmici Hajduk pobijedio Varaždin

0

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva Hajduk je na Poljudu pobijedio Varaždin s 4:2 (1:2).

Hajduk je poveo u 7. minuti golom Ljubičića na pas Livaje. Varaždin je u prvom poluvremenu bio bolji i preko Vuka u 18. i Šege u 27. minuti došao do prednosti.

Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo Hajduku. U 56. je Livaja velemajstorski pogodio mrežu iz slobodnog udarca s 23 metra. U 70. je dugu loptu Eleza proslijedio za Kačaniklića koji je s 12 metara pogodio suprotni kut. U 77. je Livaja “rabonom” proigrao Dolčeka koji je proigrao Mlakara, a Slovenac s 3 metra zatresao mrežu.

Nakon utakmice su pucani jedanaesterci. Tu su gosti bili uspješniji sa 6:5.

Livaja, Mlakar i Kačaniklić su bili sigurni. S druge strane je Postonjski pogodio gredu, Šego zabio, a Brodiću Kalinić obranio. Ali Zelenika je zaustavio udarce Grgića i Čoline pa je Topić izborio nastavak raspucavanja.

Precizni su bili Kanceljak i Dolček pa Vuk i Melnjak da bi u 8. seriji Stolnik pogodio mrežu, a Simić gredu.