Hrvatska remizirala s Portugalom

0

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je s Portugalom u Faru odigravši 1:1.

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Portugala. Bila je to prva utakmica Vatrenih nakon osvajanja srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Hrvatska je povela 1:0 protiv Portugala, strijelac je bio Ivan Perišić u 18. minuti. Portugal je izjednačio 1:1. u 32.-oj minuti golom Pepea. Tijekom utakmice ozlijedio se Domagoj Vida te je nakon 34. minute napustio teren na nosilima. Zamijenio ga je Tin Jedvaj.

Ranije

Zbog zdravstvenih poteškoća i oporavaka nema Dejana Lovrena, Ante Rebića i Andreja Kramarića te je Dalić najavio sljedeći početni sastav: L. Kalinić, Vrsaljko, Vida, Mitrović, Barišić, Badelj, Kovačić, Modrić, Perišić, Pjaca i Livaja. U drugom će poluvremenu izbornik Zlatko Dalić obaviti svih šest zamjena.

-SASTAVI:

Hrvatska: Kalinić, Vrsaljko, Vida, Mitrović, Barišić, Modrić, Badelj, Kovačić, Pjaca, Livaja, Perišić.

Portugal: Rui Patricio, Cancelo, Pepe, Dias, Rui, W. Carvalho, Ruben Neves, Pizzi, Bruma, Andre Silva, Bernardo Silva.