Hajduk izgubio od Lokomotive i pao na 5. mjesto

0

Dinamo je 14. put u zadnjih 15 godina prvak Hrvatske nakon što je Slaven Belupo s 1:0 svladao Rijeku, a Lokomotiva s 3:2 Hajduk. Golovima Caktaša Hajduk je u Zagrebu vodio 2:0 da bi Lokomotiva u 97. minuti došla do pobjede kojom je preuzela drugo mjesto bod ispred Osijeka i Rijeke, a dva ispred Hajduka koji je tako pao na 5. mjesto. Do kraja je još 6 kola.

Hajduk je nakon preokreta u Kranjčevićevoj izgubio od Lokomotive. Vodili su Bijeli s 2:0, ali na koncu je domaća momčad slavila s 3:2.

Utakmica je trebala biti riješena u prvom poluvremenu, vodili smo s 2:0 i imali tri mrtve šanse, trebalo je biti 4:0 za nas i završena utakmica. U drugom poluvremenu Lokomotiva se digla, bili su bolja momčad, zabili su taj gol na kraju prvog poluvremena, zatim još dva u drugom i čestitam im na pobjedi, kazao je trener Bijelih Igor Tudor nakon utakmice.

Jedan od najboljih pojedinaca na terenu, Jairo, morao je zbog ozljede izaći iz igre na poluvremenu.

Borba za drugo mjesto bit će otvorena do samog kraja, imamo doma Rijeku i Osijek, te utakmice bit će jako bitne, a nama je najbitnija sljedeća protiv Slaven Belupa. Svi prosipaju bodove, a meni je krivo što smo to danas napravili mi i što nismo utakmicu završili na vrijeme, kazao je Tudor.