Hajduk svladao Cibaliju s 3:0 pred praznim Poljudom

0

U utakmici 28. kola 1. Hrvatske nogometne lige Hajduk je na Poljudu bez publike pobijedio Cibaliju s 3:0.

Pobjeda je bila očekivala, ali je prvo poluvrijeme odigrano bez golova. Na pobjedu se čekalo do posljednjih pola sata, kada je najprije na ubačaj Ercega, Nižić glavom spustio loptu na Jeffersona, čiji je udarac u vlastitu mrežu skrenuo Zgrablić.

Potvrdu pobjede Hajduk je dočekao u završnih pet minuta. Kožulj je iz slobodnog udarca s 18 metara pogodio bliži kut u 85. minuti, a utakmicu je dvije minute kasnije zaključio Nikola Vlašić lijepim trzajem glavom na ubačaj Memolle za konačnih 3:0.

Hajduk se tako izjednačio s Osijekom na trećem mjestu, dok Cibalia ostaje 7 bodova iza Splita u borbi za ostanak.