Hrvatska malonogometna reprezentacija izgubila od Rusije

0

Nakon pobjede protiv Poljske s 3:1, hrvatska malonogometna reprezentacija u Amsterdamu je izgubila od Rusije s (0:3) u 2. kolu C skupine UEFA Futsal Eura.

Za plasman u četvrtfinale ključna će biti utakmica sa Slovačkom u subotu u 14.30 u Groningenu.

Matošević je nakon minute i 11 sekundi dobio crveni karton zbog faula na Robinhu. Antoškin je realizirao igrača više i Rusija je u 3. minuti povela. Naši su propustili tri dobre prilike, a onda je Paulinho u 12. minuti zabio za 2:0.

Svih 6 udaraca Hrvatske unutar okvira gola obranio je vratar Putilov da bi Čiškala u 20. minuti, samo 45 sekundi prije odlaska na odmor, iz petog ruskog pokušaja zabio za 3:0. Antoškin je u 26. minuti iskoristio grešku našeg vratara Luketina pod pritiskom i pogodio prazan gol za 4:0.

U drugom poluvremenu je Rusija imala 9 udaraca unutar okvira gola, Hrvatska samo 2.