Jug CO pobijedio OSC Budapest

0

Jug CO je u 6. kolu vaterpolske Lige prvaka u Dubrovniku nadigrao mađarski OSC Budapest s 12:10 (4:2, 3:2, 2:2, 3:4). Jug CO je tako ostao na 4. mjestu koje vodi na završni turnir.

Renzuto je otvorio utakmicu s dva gola, gosti su sredinom prve četvrtine izjednačili na 2:2, ali su Garzia, Benić i opet Renzuto donijeli Jugu CO sigurnu prednost. Držali su domaći 2-3 gola razlike do sredine treće četvrtine kada je Garcia zabio za 9:5. Imao je Jug CO 11:7 i 12:8, Macan je u završnih 80 sekundi dva puta isključen što je OSC iskoristio i prepolovio razliku. Renzuto i Benić su dali po 3 gola, Garcia 2, a Macan, Fatović, Lončar i Joković po 1. Bijač je imao 11 obrana.

Olympiacos ima 16 bodova, Dinamo Moskva 11, Brescia i Jug CO po 10, Barceloneta 9, OSC Budapest i WASPO Hannover po 6, a Partizan 0 bodova. U 7. kolu koje označava polovicu grupne faze 24. siječnja igrat će Olympiacos i Jug CO.