Marinci ispali iz Challenge kupa

0

Odbojkaši Mladosti Marine Kaštela oprostili su se od Challenge kupa nakon što su u uzvratnoj utakmici 2. kola u Mađarskoj izgubili od Kapošvara s 1:3.

Prvi je set pripao prvacima Hrvatske s 27:25, da bi Mađari konsolidirali svoje redove, iskoristili domaći parket i preostala tri seta prelomili u svoju korist s 25:22, 25:19 i 25:23. Prvi je dvoboj, odigran osam dana ranije u Kaštel Starom, Kapošvar dobio s 3:2 (25:27, 25:18, 24:26, 26:24, 16:14).

Časno smo se oprostili od Challenge kupa. Izgubili smo od bolje momčadi, iako smo imali veliku priliku u obje utakmice. U svakom su setu odlučivale jedna-dvije lopte. Jučer smo dobili prvi set, imali priliku i drugi riješiti u našu korist, ali nismo uspjeli. Okrećemo se prvenstvu, večeras u Osijeku tražimo sva tri boda iako je Mursa neugodan protivnik, u prošlom je kolu u Zagrebu namučila Mladost – rekao je za Radio Dalmaciju trener Kaštelana Ivan Rančić.