NBA: Bogdanović 12, Hezonja 11 koševa

0

Brooklyn je seriju od pet poraza prekinuo na gostovanju kod Chicaga. Netsi su slavili sa 105:102 a Bojan Bogdanović je postigao 12 poena uz 2 skoka za 27 minuta.

Orlando je do svoje 16 pobjede u sezoni stigao u Madison Square Gardenu. Crnogorac Nikola Vučević je postigao 26 poena a naš Mario Hezonja 11 uz 3 asista za Magic koji je slavio sa 107:99. Boston je bez većih problema nadigrao Minnesotu za koju je Damjan Rudež odigrao deset minuta bez ikakvog učinka.

Košem Kevina Duranta šest sekundi prije kraja Oklahoma je minimalmo pobjedila LA Clipperse u Staples Centeru. Russell Westbrook je utakmicu završio s 33 koša, 7 asistencija i 5 skokova dok je Durant postigao 24 poena. Kod domaćih Chris Paul 32 poena i 10 asistencija. John Wall je imao 19 asista za Washington koji je dobio Sacramento, Atlanta našeg trenera Nevena Spahije nadigrala je Portland dok je San Antonio sa 106:92 bio bolji od Indiane.