NBA: Bogdanović 18 poena

0

Bojan Bogdanović je za 38 minuta postigao 18 poena uz 5 skokova za Brooklyn koji je sa 110:105 u Barclays Centeru pobjedio Houston.

Hrvatski reprezentativac prosječno u Netsima igra 24 minute i postiže 8.6 poena uz 3,5 skoka i 0,7 asistencija. Orlando je u gostima s 85:74 nadigrao Denver a Mario Hezonja je za deset minuta postigao 2 poena uz 3 skoka. Magic je na omjeru pobjeda i poraza 12-9, od zadnjih sedam utakmica je dobio šest a Dubrovčanin Hezonja na parketu provodi 11,6 minuta i postiže 3,6 poena uz 1,5 skok te 0.5 asista.

Golden State je stigao do 23. pobjede bez poraza a Klay Thompson je zabio čak 10 trica iz 16 pokušaja za ukupno 39 poena. Stephen Curry je postigao 29 koševa a kod poražene Indiane Paul Gorge 33 poena.Cleveland je do trijumfa nad Portlandom predvodio LeBron James s 33 koša i 10 skokova. Oklahoma se poigrala s Memphisom dok su Rudy Gay i DeMarcus Cousins s po 23 poena najzaslužniji za osmu pobjedeu Sacramenta.