NBA: Bogdanović 8, Hezonja 4 poena

0

Brooklyn je upisao i deveti poraz u zadnjih deset utakmica. U Barclays Centeru Detriot je slavio sa 105:100.

Na 15 sekundi prije kraja Reggie Jackson je pogodio za plus 4, Wayne Ellington u slijedećem napadu promašio tricu i priči je bio kraj. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je za Netse odigrao 25 minuta i postigao 8 poena uz 3 skoka. Pistonse je predvodio najbolji skakač lige Andre Drummond s 21 košem i 18 skokova. San Antonio je uz 28 koševa LaMarcusa Aldridgea sa 107:92 nadigrao Orlando za koji je Mario Hezonja postigao 4 poena za 29 minuta. Dubrovčanin je imao šut, 2-8, uz dva skoka i asistenciju.

Cleveland je u gostima sa 111:106 dobio Indianu. Praktički je odlučila jedna lopta ili točnije slobodna bacanja Irvinga i Jamesa u zadnjih 14 sekundi produžetka kod rezultata 107:106. Atlanta našeg trenera Nevena Spahije lako se obračunala s Dallasom, Oklahoma City je uz triple-double Russella Westrbrooka, 17 poena, 13 skokova i 11 asitencija, svladala Washington dok je Memphis u zadnjoj četvrtini slomio otpor New Orleansa.

Toronto je prekinuo niz od 11 pobjeda. Raptorsi su uvjerljivo poraženi u gostima kod Denvera za koji je Srbin Nikola Jokić odigrao sjajnu partiju, 27 poena i 14 skokova za 30 minuta.Utah je uz 27 koševa, 12 skokova i 7 asista Gordona Haywarda sa 105:96 dobila Chicago dok je Sacramento bez prve zvijezde DeMarcusa Cousinsa pobijedio Milwaukee.