NBA: Clippersi razbili Spurse

0

Nakon All Stara u Torontu nastavljenja je NBA liga. U derbiju Zapadne konferencije Los Angeles Clippersi u Staples Centeru sa 105:86 nadigrali San Antonio.

Sedam minuta prije kraja gosti još bili na prihvatljivih minus 8, međutim u naredne tri minute Clippersi odlaze na 17 poena viška i rješavaju utakmicu. Chris Paul je postigao 28 koševa uz 12 asistencija, DeAndre Jordan je imao 17 skokova. Spursi slabi, Tony Parker 14 poena, David West 12, nedovoljno da bi se ugrozili domaćini. Nedostajao je Kawhi Leonard.

Cleveland je Quicken Loans Areni sa 106:95 dobio Chicago, kojemu je to peti poraz u nizu, sedmi u zadnjih osam utakmica. LeBron James 25 koševa, po 9 asistencija i skokova te Kyrie Irving s 19 poena predvodili su Cavalierse do 39 pobjede u sezoni. Kod Bullsa Derrick Rose 28 koševa. Washington je rutinirano dobio Utah sa 103:89 uz 22 poena i 10 skokova reprezentativca Poljske Marcina Gortata.