Vatreni s pobjedom u Rusiju

0

Nogometaši Hrvatske pobijedili su Senegal sa 2-1 (0-0) u posljednjoj pripremnoj utakmici odigranoj u petak pred 16.000 gledatelja u osječkom Gradskom vrtu, pred odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji.

Gosti su poveli u 48. minuti pogotkom Sarra, a preokret su donijeli Ivan Perišić i Andrej Kramarić. Perišić je u 63. minuti postigao izjednačujući pogodak iz slobodnog udarca, a Kramarić je u 78. minuti postavio konačnih 2:1.

Pred hrvatskim reprezentativcima su sada dva slobodna dana, a u ponedjeljak će iz zagrebačke zračne luke odletjeti prema St. Peterburgu u čijoj će okolici biti smješteni tijekom Svjetskog prvenstva koje otvaraju utakmicom protiv Nigerije 16. lipnja (21 sat) u Kalinjingradu.