Rakitić strijelac, Bayern zaustavio crni niz

0

Na europskim nogometnim terenima bilo je zanimljivo. U Italiji je Roma izgubila od SPAL-a 0-2. Juventus i Genoa su odigrali 1-1. Mandžukić je za Juventus odradio 80 minuta, a splitski stručnjak Ivan Jurić je uspješno počeo treći mandat kao trener Genoe.

U Engleskoj je Chelsea u 96. minuti došao do 2-2 protiv Manchester Uniteda. Liverpool i Manchester City su se odvojili dva boda od Chelsea s kojim se izjednačio Tottenham. Kovačić je za Chelsea odigrao 68 minuta.

Bayern Nike Kovača je prekinuo crni niz pobjedom u Wolfsburgu s 3-1. Greuter Fürth Damira Burića i Marija Maloče slavio je s 3-2 kod Arminije u Bielefeldu i došao na drugo mjesto Druge Bundeslige, bod iza vodećeg Kölna.

U Španjolskoj je Levante u Madridu svladao Modrićev Real s 2-1. Rakitić je dao gol protiv svog bivšeg kluba Seville za pobjedu Barcelone 4-2.  Kapetan Barcelone  Lionel Messi iznesen je s terena u 25. minuti utakmice nakon nezgodnog pada u kojem je slomio ruku.